Başkan Doğan Öztürk, "Gece gündüz demeden çalışıyor"


Çalışmalar Göz Dolduruyor

Böcekli belediyesi yol yapımını genelde belde içerisinde bozuk olan yollara kaydırdığını daha önceki haberlerimizde sitemize taşımıştık. Fakat bölgemizde en son yağışlarda bir çok yerleşim alanlarındaki yollarda aşırı yıpranmalar meydana gelmişti.

Böcekli beldesinin giriş ana yolunda da bu sıkıntılar vatandaşların en çok şikayet ettiği konular arasında oldu. Vatandaşların sorunlarını yakından takip eden, Belediye Başkanı Doğan Öztürk beldeye giren ana yolun yapımına başladı.


Burada belediye encümenleri ile bir araya gelerek "Düziçi Times"'e açıklamalarda bulundu. Başkan Öztürk konu ile ilgili olarak; Bu yolun yapılmasını daha önceki zamanlarda planlamıştık. Fakat havaların yağışlı seyretmesi bu yolla başlamamızı engelledi. Havaların düzelmesi ile ilk yapımını başladığımız icraatımız bu yol oldu. Umarım... kısa zaman da sıcak asfaltlama işini de yaparak hizmette sokarız" dedi.

Ayrıca belde genelinde şimdiye kadar yapılan hizmetler hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Öztürk; "Gücümüzün yettiği oranda bölgemize hizmet için ne gerekiyorsa yapacağız. Bu konuda vatandaşlarımızı sabırlı olmaya davet ediyorum. Bize güvenmeye devam etmelerini rica ediyorum"diyerek sözlerini tamamladı.

Toplantıda söz alan Belediye encümen azaları da yapılan hizmetlerde Belediye Başkanı Doğan öztürk'e güvendiklerini ve başarılı bulduklarını söylediler.

Share on Twitter Share on facebook Share on Digg Share on Stumbleupon Share on Delicious Share on Buzz

Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2017 Düziçi Times