Okul sonrası Gençler, Yeni Park da Stres Attı

Düziçi halkı tarihinde görmemiş hizmetleri yapan belediye başkanı Ökkeş Namlı'yı konuşuyor. Bu konuda bulvar üzerinde geziye çıkan gençlerle "Düziçi Times" muhabiri bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında gençlerin görüşünü aldı.

Bu konuda genel olarak gençlerin görüşlerini ismi Nurullah olan genç, şu şekilde belirtti; Biz ÇEAŞ Anadolu Lisesi 12.sınıf öğrencileriyiz. Geçen hafta büyük bir sınav olan YGS sınavını geçirdik. Üzerimizdeki sınav stresini atmak için arkadaşlarımızla yapılan bu bulvara geldik.

Hem yürüyüş yaptık hemde oturup sohbet ettik. Arkadaşlarımızdan bazıları buraya ilk defa geldiler. Üzerlerindeki şaşkın ifadeler görülmeye değerdi. Bazı arkadaşlarımız ise;"Keşke bir de basketbol sahası olsaydı" gibi ifadelerde bulunarak sosyal alanların oluşturulmasını dilediler.

Bundan sonra bu bölgenin gençlerin ve geniş halk kitlesinin stres atma alanı olacağını belirtiler. Bu hizmetti Düziçi halkına sunan Düziçi Belediye Başkanı Ökkeş Namlı'ya teşekkürlerini belirterek başarılarının devamını dilediler.

Share on Twitter Share on facebook Share on Digg Share on Stumbleupon Share on Delicious Share on Buzz

Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2017 Düziçi Times