Nurettin Mart Düziçi Devlet Hastanesine ziyarette bulundu

Kategori Öne Çıkanlar
Osmaniye'nin Düziçi ilçe Devlet Hastanesi müdürü Ali Yazar'ı ziyaret eden Ellekli İş adamı Nurettin Mart, Düziçi Devlet Hastanesi hakkında bilgiler aldı. 

Ellekhaber.com'a açıklamalarda bulunan Mart; "İnsanımızın derdi ile detlenmek birinci derecede dinimizin gereğidir. Bu mantıkla baktığımızdan dolayı, hastalarımızı ziyaret ederek onların ne ihtiyaçları var, dertlerine ortak olmak, ziyaretimizin dahi onlara moral vermesi dahi bizi memnun etmektedir"dedi.

Arıca, Ellek kasabasından gelip hastanede yatan hastalar hakkında bilgiler aldı. Ellek Kasabasından şu an hastanede 6 hastanın yattığını, sağlık durumlarının iyi olduğu, ne gibi ihtiyaçlarının olduğu hakkında bilgiler aldı.

İnsanımızın bu kadar yakından ilgilenmesi bizleri ziyadesi ile memnun etti diyern Düziçi Devlet Hastanesi Müdürü Ali Yazar, bu tür ziyaretlerden çok memnun kaldıklaırnı söyledi.

Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2016-12-13 20:13:41
  • Ziyaret: 1263
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times