Nurettin Mart'tan Düziçi Emniyetine Başsağlığı ziyareti

Kategori Esnaf Haberleri
Geçtiğimiz günlerde İstanbul Vodafone Arena Stadyumu ve Maçka'daki eş zamanlı terör saldırılarında Şehit düşen polislerimizin taziyelerini paylaşmak için özel yaptırdığı çiçekle Düziçi Emniyet Müdürlüğüne ziyarette bulunan Nurettin Mart,Ellekhaber.com'a yapmış olduğu açıklamada; "Emniyetimizin ve polis kardeşlerimizin yanındayız. Onlar hiç bir zaman yalnız değildir. Bizler her birimiz polis olmak için, çevik kuvvet olmak için devletimizden emir bekliyoruz. Bu vatan için canlarımızı vermeye hazırız" dedi.

Ayrıca, bu hainler bizleri daha tanıyamamışlar, bizler bir ölür bin diriliriz. Vatan hainleri hiç bir zaman bu topraklarda maya tutamayacaklardı. Biz Türküyle, Kürdüyle, Alevisiyle ve Sünnüsiyle tek bir vücut olarak bu hainlarin planlarını bozmamızdan dolayı bizlere hain şekilde saldıranlar bilsinler ki, bizler devletimizin ve milletimizin yanındayız. Bizi asla bölemeyeceklerdir ve asla başaramayacaklar.

Düziçi bölgesinde yaşayan bir iş adamı olark ilklere imza atan Nurettin Mart, bir fert olarak Emniyet müdürlüğünü ziyaret etmesi de vatandaşlar tarafından takdirle kanşılandı.

Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2016-12-12 21:34:41
  • Ziyaret: 2159
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2020 Düziçi Times