Ökkeş Namlı, Vali Kerem Al'ın verdiği respsiyona katıldı

Kategori Öne Çıkanlar

Osmaniye Valiliği tarafından Cumhuriyetin Kuruluşunun 93. Yıldönümü onuruna resepsiyon düzenlendi. Vali Kerem Al ve eşi Beyhan Al Hanımefendinin ev sahipliğinde Valilik Konağında düzenlenen Cumhuriyet Resepsiyonuna, Osmaniye Milletvekili Doç. Dr. Ruhi Ersoy, Belediye Başkanı Kadir Kara, Cumhuriyet Başsavcısı Ali İrfan Yılmaz, Adalet Komisyonu Başkanı Dr. Ziya Koç, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Büyükalaca, Baro Başkanı Dilem Aksoy, Vali Yardımcıları Dr. M. H. Nail Anlar ve Alp Eren Yılmaz, İlçe Kaymakamları, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin Düz, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Düziçi Belediye Başkanı Ökkeş Namlı, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri eşleri ile birlikte katıldı.

 
Resepsiyona katılan davetlileri karşılayan Vali Kerem Al ve eşi Beyhan Al Hanımefendi daha sonra konuklarla sohbet ettiler. Resepsiyon boyunca Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından müzik dinletisi sunuldu.
 
Vali Al, Cumhuriyetimizin 93. kuruluş yıldönümünü büyük bir coşku ve duygu birliği içinde kutladığımızı ifade ederek, "Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu toprakları bize vatan kılmak adına toprağa düşen aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz" dedi.

 
Resepsiyonun sonunda resepsiyona katılan konuklara teşekkür eden Vali Kerem Al, Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerine müzik dinletileri ile resepsiyona renk kattıkları için teşekkür ederek öğrencileri tebrik etti.

 
Resepsiyon, "Türkiye'm" şarkısının hep birlikte söylenmesi ile son buldu.


Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2016-10-30 18:47:59
  • Ziyaret: 1078
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times