"SODES'le eğitimde eşit fırsatlara sahibim"

Kategori Köy Haberleri Ekleyen

Devlet Planlama Teşkilatı tarafından SODES kapsamında finanse edilen projelerden biri olan ve Düziçi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen ""SODES'le Eğitimde Eşit Fırsatlara Sahibim" Projesi çerçevesinde Alibozlu İlkokulu’nda 150 öğrenciye ücretsiz SBS kursu verilmeye başlandı.

63 TL bütçeyle Alibozlu ve Çitli köylerinden toplam 150 öğrenciye hafta sonları ücretsiz SBS kursu verilmeye başlandı. Kursa gelen öğrencilerin servis masraflarının yanında kitap, test, kırtasiye ve öğretmen ihtiyaçlarını da karşılayan projede öğrencilere 5 branşta SBS’ye yönelik eğitimler veriliyor. Bu projeyle öğrenciler herhangi bir dershanede hangi şartlarda eğitim görülüyorsa aynı imkanlara sahip oluyor, ve yine dershaneler gibi deneme sınavları da yapılarak kendilerini test etme şanslarına sahip oluyorlar. SBS kursları Haziran ayına kadar devam edecek.


Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2012-11-22 12:03:44
  • Ziyaret: 3184
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times