Recep Soy'dan tam destek, Bu Şekil İşletmelere İhtiyaç Var

Kategori Esnaf Haberleri
Bu Şekil İşletmelere İhtiyaç Var

Dünyada kültür mantarı yetiştiriciliği günden güne artıyor. Bu işletmelerden bir yenisi de Ellek kasabasında faaliyette geçti. Özel girişimcilerin faaliyetleri soncunda kurulan Uzman Mantarcılık kültür mantarı çiftliğinde mantarlar yetişmeye başladı.

Modern bir tesis hazırlanarak kurulan bu işletmeyi Ellek Belediye Başkanı Recep Soy ziyaret ederek işletme hakkında bilgiler aldı. İşletmeyi gezen Ellek Belediye Başkanı Recep Soy "Ellek Haber"e açıklama yaparak şunları söyledi;" Kasabamızda böyle işletmelerin kurulması beni çok mutlu etti. Beldemizde ilk defa istiridye mantar yetiştiriciliği yapılıyor.

İnsan sağlığı için çok faydalı bir besin olduğunu bütün dünya kabul ediyor. Ben ilk defa bu şekilde temiz ve hijyenik ortamda üretim yapılan bir işletmeyi ilk defa gördüm.

Her şey düşünülmüş, tesis çok güzel ve modern bir durumda olması beni bir kat daha mutlu etti. Bu tesis insan sağlığını tam düşünerek den inşa edilmiş. Gönül rahatlığı ile mantar yiyebilir" diyerek sözlerini bitirirken bu işletmeyi kuran herkese teşekkür etti ve bu gibi işletmelerin artarak devam etmesini diledi.


Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2016-03-15 20:40:09
  • Ziyaret: 1600
  • (Suanki Oy 2.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 1
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times