Recep Soy: Kasabamızın su sıkıntısını ortadan kaldırıyoruz

Kategori Sokağın Nabzı
Osmaniye'ye bağlık Ellek kasabasında, geçtiğimi yıllarda sürekli gündeme gelen su sorunu bir türlü çözülmüyordu.

Ellek Belediye başkanı Recep Soy'un yoğun çalışmalarından dolayı su sorunu çözülmeye başladı. Yetersiz imkanlara rağmen yoğun bir çalışma içinde olan Belediye başkanı çözümü kuyu sondajları vurarak suyu çözmek için yoğun bir mücadelenin sonunda başarıya ulaştı.

Ellek kasabasının içme su ihtiyacını kaşrılamk için birinci kuyu sondajı sonrası, ikinci kuyu sondajı da başarı ile sonuçlandı.

Konu hakkında konuşan Belediye başkanı Recep Soy şöyle konuştu; "Beldemizin içme suyu ihtiyacını karşılamak amacıyla başlattığımız ikinci sondaj çalışmamız da tamamlanarak suyumuzu akıttık. Emeği geçen herkese ve özellikle de bu işin uzmanı Musa Cuma kardeşimize çok teşekkür ediyorum. Kasabamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyor, gösterdiğiniz sabır ve teveccühleriniz için vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2017-03-01 00:06:28
  • Ziyaret: 2946
  • (Suanki Oy 3.5/5 Yildiz) Toplam Oy: 2
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2020 Düziçi Times