Recep Soy, MHP Düziçi İlçesinde Milletvekili Seçim Çalışmalarına Katıldı

Kategori Bölge Haberleri
Düziçi ilçesinde bu gün MHP ilçe teşkilatı tarafından birlik beraberlik ve dayanışma toplantısı Büyükfırat restaurant da yapıldı. Toplantıya katılımın üst seviye de olduğu gözlendi. Toplantıda Milletvekili Hasan Hüseyin Türkoğlu, Ellek belediye başkanı Recep Soy, Atalan belediye başkanı Süleyman Yıldırım, Böcekli belediye başkanı Doğan Öztürk, İlçe belediyesinin MHP'li azaları ve geniş bir halk kitlesi toplantıya katıldı.

Ayrıca milletvekili seçiminde Osmaniye ilinden MHP aday adayı olan Mehmet Vural toplantıya katılan vatandaşlara tanıtıldı. Toplantıda söz alan MHP İlçe Başkanı Muhammet Kaya ve MHP Milletvekili Hasan Hüseyin Türkoğlu;"Bu toplantının amacını MHP'ye gönül vermiş kişilerin birlik beraberlik, kaynaşma ve dayanışma toplantısıdır.

7 Haziran tarihinde yapılacak milletvekili seçimine bir hazırlık mahiyetindedir.Tamamen birlik olma toplantısıdır. Bugünden itibaren seçim çalışmalarımız başlamıştır. Umarız... istediğimiz sonuca ulaşırız" diyerek sözlerini tamamladılar.

Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2015-02-15 22:12:57
  • Ziyaret: 2005
  • (Suanki Oy 1.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 1
  • 0 1

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times