Ruhi Ersoy: Ellek Kasabasının ilçe olması içn vatandaşlarımızın yanındayım

Kategori Köy Haberleri
Osmaniye'nin Elek Kasabası son günlerde başlattığı imza kampanyasına vekillerden gelen destekler sürüyor. MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy, 18 Aralık 2016 Pazar günü saat 13:00'de Ellek Kasabasına geldi.

Sabahın erken saatlerinde yoğun bir kalabalığın beklediği Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy, Ellek Kasabasınıa gelerek, şehti ceneazesinden dolayı, vatandaşlar kısa bir konuşma yapmak zorunda kaldı.

Osmaniye'nin Hasanbeyli ilçesi Karayiğitli köyünden Mustafa Cihan kardeşimiz, bugün Kayseri'de izinli askerleri taşıyan halk otobüsüne düzenlenen saldırı da şehit olmasından dolayı, şehidimizin cenaze namazına yetişmesi gerektiğini söyleyen Milletvekili Ruhi Ersoy kısa bir konuşma yaptı; "Arkadaşlar Ellek kasabası olarak sizlerde çok şehit verdiniz. Hasanbeyli de şehidimiz var.

Önce namaza gidelim sonra tekrar gelirim demesi üzerine konuşmasını kısa kesince, Nurettin Mart'ın bu kadar bekleyen insanlar az da olsa İlçelik hakkında bir kaç cümle konuşulursa faydalı olur demesi üzerine, kısa da olsa ilçelik hakkında kısa bir açıklama yaptı. Ersoy'un yaptığı açıklmaya göre;" En kısa zamanda geleceğini,

Ellek kasabasının ilçe olması için daha fazla çalışarak hazırlık yapmamız gerektiğini, meclisten elimden geleni yapacağım " dedi.


Kaynak: Ellekhaber.com

Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2016-12-18 16:06:42
  • Ziyaret: 2328
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2020 Düziçi Times