Şaban Uzun Kendileri Hakkında Asılsız Haberlere Net Yanıt Verdi

Kategori Güncel

Başarımızı Kıskananlar Var Asılsız Dedikodulara İnanmayınız...

Düziçi ilçesinde faaliyet gösteren Ay Yıldız et lokantası sahibi Şaban Uzun kendileri hakkında asılsız haberlere istinaden "Düziçi Times" sitesine açıklamalarda bulundu. Şaban Uzun şunları söyledi; "Ay Yıldız et lokantası kapanacak diye dedikoduların etrafta konuşulduğu kulağımıza geldi. Buna istinaden kamuoyuna açıklama yapma isteğinde bulunduk. Kapatma değil; aksine büyümeyi düşünüyoruz. Şuan hizmet verdiğimiz mevcut lokantamız hizmet etmeye devam ediyor. 


Her zaman ki gücünden daha kuvvetli bir durumdadır.Büyümeye de devam ediyoruz. Şimdi; Düziçi Meslek Yüksek Okulu ve Endüstri Meslek Lisesi kantinlerinin işletmesini biz yapıyoruz. Bütün işletmelerimizde bu gün için 20 kişiye iş veriyoruz. Bizim gibi lokantalarda eleman istihdamı yapan başka kuvvetli bir özel işletme Düziçi ilçesinde bulunmuyor. Biz gücümüzü halktan alıyoruz. Arkamızda halkımız olduğu sürece hiç bir güç bizi yıkamaz. Etrafta söylenen dedikodular bizim önümüzü kesmek isteyenler tarafından söylenen anlamsız dedikodulardır. Bu gibi dedikodulara kesinlikle inanmayınız" dedi.
Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2014-10-02 09:34:29
  • Ziyaret: 8554
  • (Suanki Oy 2.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 1
  • 1 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times