Şehit aileler ve gazilerimiz ücretsiz seyahat edecekleri kimlikleri yenileniyor

Kategori Öne Çıkanlar


Düziçi Terör Mağdurları Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma derneği başkanı, İsmet TOPAL, Dernek binasında düzenlediği basın toplantısında ; şehit aileleri ve gazilerimizle ücretsiz seyahat kimlik kartları yenilenmesi ile ilgili Aile ve Sosyal Politikalar il müdürlüğümüzle yaptığımız görüşmeler neticesinde sizlerin Osmaniye gitmeden ücretsiz seyahat kimlik kartlarınızın yenilenmesi için burada dernek binamızda forumları doldurmak için,Aile ve Sosyal Politikalar il müdürlüğümüzden gelen,Cemil YAMAN bey ve diğer personel arkadaşlarımız geldiler,sizleri bilgilendirecekler ve ücretsiz seyahat kimlik kartları yenilenmesi ve adreslerinize gönderilmesi için, forumları doldurarak alıp gidecekler.

Bizlerde bu gün gelemeyen ailelerimizin evraklarını doldurup, inşallah en kısa zamanda toplu olarak, Aile ve Sosyal Politikalar il müdürlüğümüze teslim edeceğiz. Biz dernek yönetimi ve ailelerimiz olarak başta Aile ve Sosyal Politikalar il müdürümüze, yardımcılarına ve siz değerli arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Bizleri Osmaniye'ye tek tek gitmenizden kurtardınız diye konuştu.


 


Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2015-04-10 00:06:32
  • Ziyaret: 1248
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times