Siyasiler DÜGİAD İftarın da Bir araya geldi

Kategori Öne Çıkanlar
Düziçi Girişimci İş Adamları Derneği (DÜGİAD), geleneksel hale getirdiği iftar yemeğinde üyeleriyle bir araya geldi.


Bir Restoranda düzenlenen iftar yemeğinde Açılış konuşmasını yapan DÜGİAD Genel Sekreteri Zafer Yılmaz, "Mübarek Ramazan ayında iftarı birlikte açmanın gururunu yaşıyoruz.

 Bizleri yalnız bırakmayıp iftarımıza katılan tüm davetlilere, bizlere bu gururu yaşattıkları için çok teşekkür ediyoruz”, dedi.

Açılış konuşmasının ardından Düziçi kaymakamı Nevzat Şengök’e Düziçi’ndeki hizmetlerinden dolayı DÜGİAD başkan vekili Orhan Yıldız Tarafından Plaket verildi.

Yemekte Bir konuşma yapan MHP Osmaniye Milletveki Hasan Hüseyin Türkoğlu; "Mübarek Ramazan ayında birlikte iftar açtığımız için çok mutluyum. Cenab-ı Allah bu iftar vesilesiyle oruçlarımız kabul etsin.

Ramazan ayı Cenab-ı Allah tarafından gönderilen Kuran- ı Kerim’in indirildiği bir ay. Cenab-ı Allah Kuran’ı kerimde "Biz sizleri bir kadın ve bir erkekten yarattık. Millet ve kabileleri böldük ki birbirinizi iyi tanıyasınız” diyor. Ve milletinizi seveceksiniz ve birbirinize yardım edeceksiniz diyor.

 Ramazan Ayı vesilesiyle Kuran-ı Kerim üzerinde daha fazla düşünmemiz gerektiğini düşünüyorum. Ve bizi bu yemekte buluşturduğu için DÜGİAD’a teşekkür ediyorum” dedi.

DÜGİAD’ın düzenlediği iftar yemeğine ilçe protokolü ve DÜGİAD üyeleri katıldı.


Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2013-07-25 00:38:36
  • Ziyaret: 2800
  • (Suanki Oy 3.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 1
  • 2 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times