Siyasiler Konuşuyor ama Sanayi Esnafı Dertli

Kategori Esnaf Haberleri
Ne Olacak Bu sanayinin Hali?

Düziçi ilçesi sanayi sitesinde durgunluk bütün sanayi esnafının canını sıkıyor.Bu konuda "Düziçi Times"e açıklamalarda bulunan Nuri Coşkun içinde bulundukları durumu şu şekilde belirtti;"Düziçi sanayi esnaflarının hemen hemen genele yakını iş potansiyellerinin düşüklüğünden şikayetçi olduğunu söyleyebilirim. 

Görüldüğü üzere sanayi bom boş. Evimize ekmek götürmenin telaşı içerisine düştük. Her zaman bu sıkıntının nedenlerini düşünüyoruz. Mevsim kış olmasından dolayı mı? veya toplum eskisi gibi çalışmadan uzaklaştı mı? diye içimizden geçiriyoruz. 

Benim bu konuda vardığım sonuç ise; Düziçi toplumu eskisi gibi tarla ve bahçelerde çalışmadan çok uzaklaştı. Araçları işlek bir durumda değil. Yani; tamamen çalışır toplum yerini durağan bir toplum haline geldik. Bu sıkıntı nereye kadar gider bilemem ama Allah Sonumuzu hayır eylesin" diyerek sözlerini tamamladı.
Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2015-02-01 01:05:01
  • Ziyaret: 1482
  • (Suanki Oy 1.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 1
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times