Sumbas bizim yarımız değil, İlçe olma fırsatı kaçırıldı

Kategori Esnaf Haberleri

Ellekli olan Orhan Mart’ın babası A. Remzi Mart da bir dönem Ellek’te belediye başkanlığı yaptı. Biraz Ellek’teki siyasi gelişmeleri soralım diyoruz. Orhan Abi mevcut gelişmeleri uzaktan izleyenlerden ama o 1996’da Ellek’in ilçe olma fırsatının tepilmesine hala üzülüyor ve sadece o konuda konuşmayı tercih ediyor.


"O dönem her ilçe bir ilçe daha çıkartsın kendi içinden dendi. Osmaniye Toprakkale’yi, Kadirli Sumbası, Bahçe Hasanbeyli’yi ilçe olarak çıkardı. Bir tek Düziçi ilçe çıkaramadı. O dönemin belediye başkanı bu konuda nedendir bilinmez dilekçe vermedi ve fırsat kaçırıldı.Sumbas bizim yarımız bile değil ama orası ilçe biz hala kasaba olarak duruyoruz.Yiğit bin yaşar fırsat bir düşer demiş atalarımız biz o fırsatı kaçırdık.”
Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2013-04-12 20:57:50
  • Ziyaret: 1870
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times