Sürücüler Dikkat! Elektronik Ceza Uygulaması Başladı

Kategori Güncel

Bütün sürücüleri dikkatli olmaya çağırıyoruz. Aşırı hızın can aldığı günümüzde devletimiz yeni uygulama metotlarına başvurdu. Ülkemizde aşırı hız tutkunları özelikle otoban üzerinde hız kurallarını alt üst ettiğini herkes çok iyi biliyor. Son yıllarda trafik kazalarındaki can kayıplarının terör kayıplarının önüne geçtiği herkes tarafından kabul edilmektedir. 

Her gün bir çok insanımız trafik kazalarında hayatını kaybetmektedirler. Bu sorunun ana sebebinin de "aşırı hız" olduğu herkes tarafından kabul edilen bir gerçektir. Bu sorunu çözmek için bazı yollara başvurulmaya başlandı. Özelikle otoban üzerinden geçen araçlara yönelik bir hız çizelge uygulamasına 1 Temmuz tarihi itibari ile geçildi.

"Düziçi Times" sitesi olarak bu uygulamaya bütün sürücülerimizin uymasını diliyor... Umarız bu uygulama hedefine ulaşarak başarılı olur....
Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2017-07-17 18:27:22
  • Ziyaret: 1838
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2020 Düziçi Times