Yağan Yağmurlar Yolları Çok Etkiledi

Kategori Güncel
Böyle Bir Yol Olur mu?

Düziçi ilçesi Çiftlik mahalle yolunun bir bölümü yağan yağmurlardan dolayı aşırı bir şekilde yıpranmaya meydana gelmiştir. Sadece mahalle halkı değil o yoldan geçen bütün vatandaşların tepki ile karşıladıkları bu yolun durumunun yetkililere acilen bildirilmesi gereğini vurguladılar. 

Konu ile ilgili görüşlerini "Düziçi Times"'e anlatan mahalle sakini İhsan Cerit şu açıklamalarda bulundu; "Bu yol bölgenin en işlek yoludur. Her yağışlarda bu yol çok yıpranmaktadır. Sadece bu yolu biz kullanmıyoruz. 6 tane köye de ulaşım bu yoldan sağlanıyor. Herkes yolun durumundan şikayetçi. Bu yol bölgenin en işlek yolu olmasına karşın en geri kalan bakımsız yolu da burasıdır. Yetkililerin haberi olmaya bilir... Biz "Düziçi Times" aracılığı ile sorunumuzu yetkililer bildiriyoruz. Kimseyi kırma ve gücendirme niyetinde değiliz. 

Sadece sorunumuzu anlatıyoruz. Bu sorunumuzun dikkate alınarak çözülmesini yetkililerden istiyoruz" diyerek sözlerini tamamladı.
Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2015-01-09 13:52:00
  • Ziyaret: 1390
  • (Suanki Oy 1.5/5 Yildiz) Toplam Oy: 2
  • 1 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times