Yeşil: Çalışmaları Hayranlıkla İzliyorum

Kategori Güncel

Geçtiğimiz yerel seçimlerden günümüze Böcekli de yaşanan gelişmeleri yöre halkına sorduk.

Böcekli’ li Osman Yeşil ‘Düziçi Times’a şunları değerlendirdi: " Beni en çok rahatsız eden beldemizin giriş kısmında birçok yerleşim yerine ulaşım sağlayan ana yolun hali. Bu sorun beni rahatsız ettiği gibi herkesi de rahatsız ettiğini söyleyebilirim. Yola yakın mahsullerimiz kötü bir duruma geldi. Ürünlerimizden verim alamaz duruma geldik. Sadece bitkiler değil, hayvanlarımız da bu tozdan çok etkilendiler. Biz bu konunun acilen çözülmesini istiyoruz” dedi.

Sorunun bir an önce çözülmesini isteyen Yeşil, belediye başkanı Doğan Öztürk’e şikâyetlerini ilettiğini ve kısa zamanda sorunun çözülmesini beklediğini ifade etti.

Yeşil, "Bu duruma belediyemizin gücü yetmeyebilir. Birçok köye ulaşım bu yoldan sağlanıyor. Bu nedenle bu soruna valimiz veya kaymakamımızın el atıp çözmelerini umuyorum" diyerek sözlerini tamamladı.


Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2015-07-31 20:22:20
  • Ziyaret: 1129
  • (Suanki Oy 1.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 1
  • 1 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times