Yılmaz: İş Adamlarımız için Türkiye- Dünya Ticaret Köprüsü Önemli Bir Fırsattır dedi

Kategori Güncel
Türkiye- Dünya Ticaret Köprüsü 2013, 20 Haziran’da Türkiye İş Adamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON) organizasyonu, Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi(TİM) Katkılarıyla İstanbul’da yapılacak. 7 kıtadan ve 140 ülkeden binlerce iş adamı kendi sektöründeki ithalatçılarla tek programda bir araya gelecek. İş adamları Afrika’dan, Avrasya’ya, Asya’dan, Latin Amerika’ya kadar yeni ve farklı tüm pazarlarda iş yapma imkanı bulacak.
Türkiye- Dünya Ticaret Köprüsü 2013 programında hedef sektörler olarak; inşaat ve yapı malzemeleri, mobilya, iş makineleri, sağlık, iklimlendirme sistemleri gibi başlıca sektörlerde 30.000 iş görüşmesi hedeflenmektedir.
Programın katılımcı profili; İthalatcılar, Toptancılar,Mimarlar,Müteahhitler ve Taşeronlar, İnşaat Mühendisleri ve Danışmanları, Yapı market ve satın alma yöneticileri olarak belirlendi.
Düziçi Girişimci İş Adamları Derneği (DÜGİAD) Genel Sekreteri Zafer Yılmaz, "Türkiye- Dünya Ticaret Köprüsü etkinlikleri 2011 yılından itibaren sektörel olarak İstanbul’da düzenlenmektedir. Türkiye- Dünya ticaret köprüsü programı ile Düziçi’ndeki iş adamlarımız bir ülkeye ziyaret maliyeti ile tüm dünyadaki pazarlara ulaşma fırsatını yakalayacaktır. Ticaret köprüsü programına katılacak iş adamlarımıza, 140 ülkeye ulaşmanın maliyeti sadece bir ülkeyi ziyaret maliyetinden çok daha düşük olacaktır. Bir ülkedeki tek bir müşterinin ziyareti için ayıracağınız 2 günlük zaman zarfında 140 ülkeden binlerce iş adamı ile buluşma imkanı elde edeceksiniz. İş adamlarımız, programa katılmakla yeni pazarlara kolayca açılma fırsatı yakalayacak” dedi.

Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2013-06-01 23:43:52
  • Ziyaret: 1755
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times